• wizytówki firmowe

Aktualności

Breloki z wylewaną żywicą 3D – nowość

Wprowadziliśmy do oferty nowe wysokiej jakości breloki metalowe z pełno-kolorową  nalepką wypukłą 3D umieszczaną z jednej lub dwóch stron w zależności od modelu. Breloki są jedne z najczęściej używanych gadżetów reklamowych. Dzięki umieszczeniu nalepek z nadrukiem możemy na brelokach umieścić praktycznie każdą grafikę, czy zdjęcie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pod tym linkiem.

Przypominamy, że posiadamy również szeroką gamę breloków i innych gadżetów w naszym obszernym katalogu pod tym adresem.

Obraz na płótnie – obniżka cen

Obraz na płótnie

Z dniem dzisiejszym obniżamy ceny na wszystkie fotoobrazy (obraz na płótnie). Oddajemy również do dyspozycji nowy, wygodniejszy sposób na wykonanie wyceny fotoobrazu z możliwością samodzielnego wyboru odpowiednich rozmiarów obrazu i jego zamówienie.

Obrazy drukujemy na grubym i  wysokiej jakości płótnie dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo dokładne odwzorowanie kolorów. Wszystkie zrealizowane przez nas obrazy są w pełni gotowe do zawieszenia na ścianie.

Obniżka cen pieczątek Printer IQ

Obniżka cen pieczątek! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i nowymi cenami. Obniżka tyczy się wszystkich pieczątek z serii Colop Printer IQ (IQ10 – IQ60).

Obniżka cen rollupa

Informujemy, że z dniem dzisiejszym obniżyliśmy cenę Rollupa o szerokości 85 cm do kwoty 150,00 zł brutto, roll-upa 100 cm do 190,00 zł, a 120 cm do 250,00 zł! Zachęcamy do zamawiania.
Przypominamy, że każdy Rollup brany w całości posiada bardzo wysokiej jakości baner blockout z bardzo wysokiej jakości drukiem.